بيمه ملت
 

شرکت بيمه ملت (سهامي عام) با مجوز شماره 23863 بيمــه مرکزي جمهوري اسلامي ايـران  مورخ 1382/9/4 بر اساس قانون تاسيس بيمه گري تــاسيس گرديـد و در تاريخ 1382/8/2 تحت شماره 211230 و در شناسه ملي 1010252695 در اداره ثبت شرکتها و موسسات غيرتجاري تهران به ثبت رسيده است. سرمايه اوليه شرکت در زمان تاسيس 200 ميليارد ريال و سپس در تاريخ 1384/4/24 ابتدا به 1200 ميليارد ريال و بعد از آن طي مصوبه مجمع عمومي فوق العاده مورخ 1390/11/19 در شهريور ماه 1391 به 1500 ميليارد ريال افزايش يافت.

بيمه ملت،‌ داراي توانايي و تجربه بسيار در ارائه محصولات متنوع بيمه اي به اشخاص حقيقي و نيز صاحبان مشاغل و اشخاص حقوقي مي باشد. تيم مديريتي بيمه ملت،‌ سابقه اي 30 ساله در زمينه بيمه و موضوعات فني در اختيار دارند. كاركنان واحد صدور داراي تجربه بسيار در صدور انواع بيمه نامه هستند. تلفيق مجموعه مهارتها و ارتباطات صنعتي باعث ايجاد نظامي پيشرو و متحول در ارائه خدمات بهينه به مشتريان،‌ ايجاد رضايتمندي در آنها و كسب استانداردهاي بيمه اي شده است.

بيمه ملت :
بزرگترين بيمه خصوصي کشور با سرمايه پرداخت شده 1500 ميليارد ريال

اولين بيمه الکترونيک کشور

داراي شبکه فروش و نمايندگي هاي فعال در گستره وسيع کشور

برخوردار از پيشرفته ترين تکنولوژي اطلاعات

سازماني يادگيرنده با دانش، تجربه و نيروهاي انساني کارآمد

با پيوندي جهاني و همکاران بزرگ بين المللي

بيمه گري اتکايي براي ساير شرکتهاي بيمه

 

استراتژي شركتي
با توجه به اهداف شركت بيمه ملت،‌ استراتژي هاي زير مورد توجه قرار گرفته است.

- نوآوري در ارائه خدمات
- اطمينان بخشي به بيمه گذاران
- توسعه، کارآفريني ، بهره وري و يکپارچه سازي سيستمها
- ايجاد ارزش افزوده اقتصادي براي همه ذينفعان
- همكاري با شركتهاي بيمه بين المللي و شركتهاي بيمه گر اتكايي
- كمك به دولت براي ايجاد رقابت سالم،‌ توسعه بخش خصوصي، ايجاد فرصتهاي شغلي، ايجاد محصولات و خدمات جديد بيمه اي و كمك در افزايش توليد ناخالص داخلي

 

حاكميت شركتي
مديران شركت بيمه ملت، با توجه كامل به مبحث حاكميت شركتي بالاترين استانداردهاي شفافيت، مسئوليت پذيري و صداقت را در كسب و كار و فعاليت هاي مديريتي خود لحاظ مي كنند. اعتقاد بيمه ملت بر اين است كه اجراي اصول و عملكرد بهينه حاكميت شركتي در فرآيند مديريت،‌ بهترين راه در كسب موفقيت، ‌پيشرفت و ايجاد ارزش افزوده براي سهامداران و حافظ منافع مالي شركت خواهد بود.

 

فلسفه مديريت
شركت بيمه ملت،‌ با اختصاص هزينه براي نيروي انساني و تكنولوژي هاي روز، به ايجاد و تامين پوششهاي برتر بيمه اي و ارائه خدمات مرتبط مي پردازد و در تلاش است تا پايه هاي جامعه محلي و بين المللي بهتري را بنا نمايد.
فلسفه مديريت ارشد بيمه ملت نشانگر تصميم قاطع وي در انجام اقداماتي براي شكوفايي و رفاه تمامي ملت ايران است. در شركت بيمه ملت، تيم مديريت بر اين باور است كه موفقيت در ايجاد رفاه و آرامش براي مردم به نحوه اداره شركت بستگي دارد. هدف شركت بيمه ملت، تامين آينده با بيمه نمودن مردم است.

 

متخصصان و زمينه هاي فعاليت
موسسان بيمه ملت با تلفيق بهترين افكار و بهترين قابليت ها بر اين باور هستند كه بيمه عاملي مهم در ايجاد آرامش و آسايش در زندگي بوده و كارايي و تاثير كسب و كار را افزايش مي دهد.
شركت بيمه ملت،‌ خدمات كاملي را به بخش دولتي، بانكها، بازار سرمايه،‌ صنايع مختلف،‌ شركتهاي خدماتي و بخش خصوصي ارائه مي نمايد.
شركت بيمه ملت‌، روش هاي جديدي را براي بيمه نمودن زمان، ‌سرمايه،‌ منابع انساني با استفاده از پيشرفته ترين روشها و دستاوردها بكار مي گيرد.

 

زمينه هاي فعاليت
1- صدور انواع بيمه نامه ها
2- بيمه اتكايي
3- آموزش
4- صدور بيمه نامه مشترك با همكاري شركتهاي بزرگ بين المللي بيمه
5- بيمه الكترونيك
6- ارزيابي و مديريت ريسك
7- ارزيابي خسارت


نظر شما در مورد این مطلب چیست؟
نام:
ایمیل:
نظر:
 

طراحی و تولید توسط Radisan.com